Kancelaria Adwokacka w Szczecinie.

Szczecin Kancelaria adwokacka Monika Stokowska – Bażant – Nasza Kancelaria prawna Szczecin

Kancelaria Prawna Stokowska Szczecin Oferujemy kompleksowa pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych na terenie Szczecina i okolic zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw.

Kancelaria Prawna Stokowska Szczecin

Serdecznie witamy na stronie mojej Kancelarii mieszczącej się w centrum Szczecina i zapraszam do zapoznania się z zakresem świadczonych przez mnie usług.

Jako adwokat zapewniam kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych na terenie Szczecina i okolic zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw. Moja kancelaria adwokacka zajmuje się w szczególności sprawami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego  oraz rodzinnego. Jako prawnik prowadzę m.in. sprawy związane z rozwodami, podziałem majątku, sprawami spadkowymi, występuje o zachowek. Udzielam porad prawnych i konsultacji oraz przygotowuje analizy oraz opinie Jeśli potrzebny ci doświadczony adwokat, zapraszamy do mojej kancelarii. Na co dzień ściśle współpracuje ze mną radca prawny Magdalena Małecka.

Aby zapewnić Klientom najwyższą jakość usług  Kancelaria współpracuje również z różnymi specjalistami m.in. tłumaczami, doradcami podatkowymi, i notariuszem. Zapewniamy swoim Klientom świadczenie usług na najwyższym poziomie dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb oraz z zachowaniem całkowitej poufności.

Szczegółowe informacje o każdym aspekcie działalności kancelarii znajdą Państwo na poszczególnych podstronach witryny. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty i do nawiązania współpracy.

Zachęcam do kontaktu:
Kancelaria Adwokacka – adwokat Monika Stokowska – Bażant, ul.  Królowej Korony Polskiej 2/1  Szczecin
+48 604 247 594

Kancelaria Adwokacka w Szczecinie.
Oceń treść
Adwokat Monika Stokowska – Bażant

Adwokat Monika Stokowska – Bażant

Kancelaria Prawna.

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Prawa i Administracji oraz Socjologii. Wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w szczecińskiej kancelarii adwokackiej oraz w sądach powszechnych i w prokuraturach. Więcej o mnie

Adwokat Magdalena Krzesińska

Radca Prawny Magdalena Małecka

Radca Prawny Szczecin Magdalena Małecka

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Szczecińskim. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w dziale prawnym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz znanej i cenionej kancelarii radców prawnych w Szczecinie, gdzie świadczyła pomoc dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, w tym spłodzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Jej praktyka zawodowa skupia się przede wszystkim wokół zagadnień związanych z prawem cywilnym, spółdzielczym, sprawami o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Słuchamy, pomagamy, doradzamy.

Opinie naszych klientów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Stokowska-Bażant pomogła mi w bardzo ważnej dla mnie sprawie o charakterze cywilnym. Byłem reprezentowany w należyty sposób, zawsze otrzymywałem bieżące informacje dotyczące toku sprawy i dzięki wiedzy i profesjonalnemu podejściu mogłem liczyć na szybkie zakończenie postępowania. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią i powierzanie im reprezentowania swoich spraw przed sądem.

Referencja: Sprawa rozwodowa
5 (100%) 14 votes

Andreas Kruplift

Współpraca z adwokat Moniką Stokowską-Bażant była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Spotkania odbywają się w atmosferze zrozumienia i wzajemnego szacunku. Sprawy prowadzone są terminowo i nigdy nie ma problemu z kontaktem z kancelarią oraz z uzyskaniem informacji na temat prowadzonej sprawy. Pani Monika jest bardzo konkretną osobą z ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą merytoryczną. Byłem na bieżąco informowany o postępach w mojej sprawie oraz o konieczności dopełniania formalności. Kancelaria radzi sobie nawet ze skomplikowanymi sprawami, podchodząc do klienta z pełnym profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii. Dobry adwokat to nie tylko fachowa pomoc ale i realne wsparcie.

Referencja: Sprawa o podział majątku
5 (100%) 4 votes

Tomasz Bąkiewicz

Polecam współpracę z Panią Adwokat Moniką Stokowską-Bażant. Z usług Kancelarii korzystałam kilkukrotnie w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zgłaszając się do kancelarii, otrzymałam skuteczne wsparcie prawne, dzięki czemu mogłam szybko rozwiązać swój problem. Korzystając z usług Kancelarii, mogliśmy liczyć na bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę ekspercką i pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam współpracę każdemu, komu zależy na profesjonalnej i skutecznej obsłudze prawnej.

Referencja: Sprawa o zachowek
Oceń treść

Anna Kowalczyk

Naszym celem jest jak najlepiej poznać i zrozumieć naszych Klientów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 17:00

Lokalizacja: 70-485 Szczecin Królowej Korony Polskiej 2/1

+48604247594