>

Prawo pracy Szczecin

Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie prawa pracy.

Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie prawa pracy. Występuje w imieniu pracowników lub też pracodawców.

Prawo pracy to dość kontrowersyjny temat i większość pracowników, jak i pracodawców nie do końca zna swoje prawa.

Dlatego wychodząc naprzeciw tego typu problemom, nasza Kancelaria prowadzi sprawy i doradza w zakresie prawa pracy. Prowadzimy pełne doradztwo i oferujemy pomoc przy przygotowywaniu projektów oraz analizę zawieranych umów o pracę. Proponujemy rozwiązania dla optymalnego nawiązania i rozwiązywania stosunku pracy (umowy tzw. elastycznego czasu pracy – terminowe umowy o pracę, zadaniowy czas pracy, skrócony tydzień pracy, praca weekendowa, umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowa agencyjna).

Reprezentujemy pracodawców podczas postępowań sądowych z zakresu prawa pracy, a także ustalenie stosunku pracy, wypłata wynagrodzeń, a także sprawy dotyczące mobbingu. Prowadzimy postępowania z udziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Państwowej Inspekcji Pracy. Na swoim koncie mamy również sprawy z zakresu umów o zakazie konkurencji oraz odpowiedzialności pracowników za powierzone mienie.

Główna siedziba Kancelarii Adwokackiej znajduje się w Szczecinie. Jednak nasze usługi z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych prowadzimy na terenie całego województwa.  

Słuchamy, pomagamy, doradzamy.

Opinie naszych klientów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Stokowska-Bażant pomogła mi w bardzo ważnej dla mnie sprawie o charakterze cywilnym. Byłem reprezentowany w należyty sposób, zawsze otrzymywałem bieżące informacje dotyczące toku sprawy i dzięki wiedzy i profesjonalnemu podejściu mogłem liczyć na szybkie zakończenie postępowania. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią i powierzanie im reprezentowania swoich spraw przed sądem.

Andreas Kruplift

Współpraca z adwokat Moniką Stokowską-Bażant była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Spotkania odbywają się w atmosferze zrozumienia i wzajemnego szacunku. Sprawy prowadzone są terminowo i nigdy nie ma problemu z kontaktem z kancelarią oraz z uzyskaniem informacji na temat prowadzonej sprawy. Pani Monika jest bardzo konkretną osobą z ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą merytoryczną. Byłem na bieżąco informowany o postępach w mojej sprawie oraz o konieczności dopełniania formalności. Kancelaria radzi sobie nawet ze skomplikowanymi sprawami, podchodząc do klienta z pełnym profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii. Dobry adwokat to nie tylko fachowa pomoc ale i realne wsparcie.

Tomasz Bąkiewicz

Polecam współpracę z Panią Adwokat Moniką Stokowską-Bażant. Z usług Kancelarii korzystałam kilkukrotnie w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zgłaszając się do kancelarii, otrzymałam skuteczne wsparcie prawne, dzięki czemu mogłam szybko rozwiązać swój problem. Korzystając z usług Kancelarii, mogliśmy liczyć na bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę ekspercką i pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam współpracę każdemu, komu zależy na profesjonalnej i skutecznej obsłudze prawnej.

Anna Kowalczyk

Naszym celem jest jak najlepiej poznać i zrozumieć naszych Klientów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 17:00

Lokalizacja: Szczecin, Al. Wojska Polskiego 31/6

+48 604 247 594