>

PRAWO KARNE

Adwokat Szczecin prawo karne

Oferujemy rzetelną i kompleksową pomoc prawną w procesach karnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w roli pełnomocników jak i obrońców w sprawach karnych, a szlify zdobywaliśmy w kancelariach adwokackich oraz w prokuraturach i sądach powszechnych. Wspieramy naszych Klientów zarówno na etapie postępowania przygotowawczego jak i sądowego.

Oferta z zakresu prawa karnego

Działamy kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem, a do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Rozpoczynamy pracę już na etapie oceny przypadku, wspierając naszych Klientów rzetelną analizą dowodów, poradą oraz oceną pozycji Klienta i jego szans podczas rozprawy. Bierzemy na siebie cały zakres działań, łącznie z przygotowaniem linii obrony, dokumentacją i reprezentowaniem Klienta podczas rozprawy.

Reprezentujemy:

  • osoby podejrzane o wykroczenia lub przestępstwa

  • poszkodowanych w procesach karnych

  • oskarżonych o popełnienie wykroczenia lub przestępstwa w postępowaniu karnym

Naszym priorytetem jest dobro Klienta i dokładamy wszelkich starań, by zakończyć postępowanie karne z werdyktem możliwie najkorzystniejszym. Potrzebujesz adwokata z prawa karnego? Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zyskaj fachowe wsparcie prawne.

Słuchamy, pomagamy, doradzamy.

Opinie naszych klientów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Stokowska-Bażant pomogła mi w bardzo ważnej dla mnie sprawie o charakterze cywilnym. Byłem reprezentowany w należyty sposób, zawsze otrzymywałem bieżące informacje dotyczące toku sprawy i dzięki wiedzy i profesjonalnemu podejściu mogłem liczyć na szybkie zakończenie postępowania. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią i powierzanie im reprezentowania swoich spraw przed sądem.

Andreas Kruplift

Współpraca z adwokat Moniką Stokowską-Bażant była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Spotkania odbywają się w atmosferze zrozumienia i wzajemnego szacunku. Sprawy prowadzone są terminowo i nigdy nie ma problemu z kontaktem z kancelarią oraz z uzyskaniem informacji na temat prowadzonej sprawy. Pani Monika jest bardzo konkretną osobą z ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą merytoryczną. Byłem na bieżąco informowany o postępach w mojej sprawie oraz o konieczności dopełniania formalności. Kancelaria radzi sobie nawet ze skomplikowanymi sprawami, podchodząc do klienta z pełnym profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii. Dobry adwokat to nie tylko fachowa pomoc ale i realne wsparcie.

Tomasz Bąkiewicz

Polecam współpracę z Panią Adwokat Moniką Stokowską-Bażant. Z usług Kancelarii korzystałam kilkukrotnie w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zgłaszając się do kancelarii, otrzymałam skuteczne wsparcie prawne, dzięki czemu mogłam szybko rozwiązać swój problem. Korzystając z usług Kancelarii, mogliśmy liczyć na bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę ekspercką i pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam współpracę każdemu, komu zależy na profesjonalnej i skutecznej obsłudze prawnej.

Anna Kowalczyk

Naszym celem jest jak najlepiej poznać i zrozumieć naszych Klientów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 17:00

Lokalizacja: Szczecin, Al. Wojska Polskiego 31/6

+48 604 247 594