Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria adwokacka oferuje kompleksowa pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych na terenie Szczecina i okolic zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw.

Kancelaria Adwokacka – Serdecznie witam na stronie Kancelarii mieszczącej się w centrum Szczecina i zapraszam do zapoznania się z zakresem świadczonych przez mnie usług.

Jako adwokat zapewniam kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych na terenie Szczecina i okolic. Oferujemy wsparcie prawne zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw.

Moja kancelaria adwokacka zajmuje się w szczególności sprawami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego  oraz rodzinnego. Jako prawnik prowadzę m.in. sprawy związane z rozwodami, podziałem majątku, sprawami spadkowymi, występuje o zachowek. Udzielam porad prawnych i konsultacji oraz przygotowuje analizy oraz opinie.

Jeśli potrzebny Ci doświadczony adwokat, zapraszamy do mojej kancelarii, udzielimy Ci profesjonalnej porady prawnej. Na co dzień ściśle współpracuje ze mną kancelaria radcy prawnego –  radca prawny Magdalena Małecka.

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Szczecin – Adwokat Monika Stokowska – Bażant

Przykładowe obszary obsługi: rozwód, prawo karne, prawo rodzinne i wiele więcej, szczegóły na stronie oferty.

 

Aby zapewnić Klientom najwyższą jakość usług  Kancelaria prawna współpracuje również z różnymi specjalistami m.in. tłumaczami, doradcami podatkowymi, i notariuszem. Zapewniamy swoim Klientom świadczenie usług na najwyższym poziomie dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb oraz z zachowaniem całkowitej poufności.

Szczegółowe informacje o każdym aspekcie działalności kancelarii znajdą Państwo na poszczególnych podstronach witryny. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty i do nawiązania współpracy.

Zachęcam do kontaktu:
Kancelaria Adwokacka – adwokat Monika Stokowska – Bażant, ul.  Królowej Korony Polskiej 2/1  Szczecin
+48 604 247 594

Adwokat Monika Stokowska – Bażant

Monika Stokowska – Bażant

Kancelaria Prawna.

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Prawa i Administracji oraz Socjologii. Wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w szczecińskiej kancelarii adwokackiej oraz w sądach powszechnych i w prokuraturach. Więcej o mnie

Adwokat Magdalena Krzesińska

Radca Prawny Magdalena Małecka

Radca Prawny Szczecin Magdalena Małecka

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Szczecińskim. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w dziale prawnym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz znanej i cenionej kancelarii radców prawnych w Szczecinie, gdzie świadczyła pomoc dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, w tym spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Jej praktyka zawodowa skupia się przede wszystkim wokół zagadnień związanych z prawem cywilnym, spółdzielczym, sprawami o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Słuchamy, pomagamy, doradzamy.

Opinie naszych klientów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Stokowska-Bażant pomogła mi w bardzo ważnej dla mnie sprawie o charakterze cywilnym. Byłem reprezentowany w należyty sposób, zawsze otrzymywałem bieżące informacje dotyczące toku sprawy i dzięki wiedzy i profesjonalnemu podejściu mogłem liczyć na szybkie zakończenie postępowania. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią i powierzanie im reprezentowania swoich spraw przed sądem.

Andreas Kruplift

Współpraca z adwokat Moniką Stokowską-Bażant była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Spotkania odbywają się w atmosferze zrozumienia i wzajemnego szacunku. Sprawy prowadzone są terminowo i nigdy nie ma problemu z kontaktem z kancelarią oraz z uzyskaniem informacji na temat prowadzonej sprawy. Pani Monika jest bardzo konkretną osobą z ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą merytoryczną. Byłem na bieżąco informowany o postępach w mojej sprawie oraz o konieczności dopełniania formalności. Kancelaria radzi sobie nawet ze skomplikowanymi sprawami, podchodząc do klienta z pełnym profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii. Dobry adwokat to nie tylko fachowa pomoc ale i realne wsparcie.

Tomasz Bąkiewicz

Polecam współpracę z Panią Adwokat Moniką Stokowską-Bażant. Z usług Kancelarii korzystałam kilkukrotnie w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zgłaszając się do kancelarii, otrzymałam skuteczne wsparcie prawne, dzięki czemu mogłam szybko rozwiązać swój problem. Korzystając z usług Kancelarii, mogliśmy liczyć na bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę ekspercką i pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam współpracę każdemu, komu zależy na profesjonalnej i skutecznej obsłudze prawnej.

Anna Kowalczyk

Naszym celem jest jak najlepiej poznać i zrozumieć naszych Klientów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 17:00

Lokalizacja: 70-485 Szczecin Królowej Korony Polskiej 2/1

+48604247594