Kancelaria Adwokacka Szczecin

Kancelaria Adwokacka – Serdecznie witam na stronie Kancelarii mieszczącej się w centrum Szczecina i zapraszam do zapoznania się z zakresem świadczonych przez mnie usług.

Jako adwokat zapewniam kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych na terenie Szczecina i okolic. Oferujemy wsparcie prawne zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw.

Moja kancelaria adwokacka zajmuje się w szczególności sprawami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego  oraz rodzinnego. Jako prawnik prowadzę m.in. sprawy związane z rozwodami, podziałem majątku, sprawami spadkowymi, występuje o zachowek. Udzielam porad prawnych i konsultacji oraz przygotowuje analizy oraz opinie.

Jeśli potrzebny Ci doświadczony adwokat, zapraszamy do mojej kancelarii, udzielimy Ci profesjonalnej porady prawnej. Na co dzień ściśle współpracuje ze mną kancelaria radcy prawnego –  radca prawny Magdalena Małecka.

Kancelaria Adwokacka
Kancelaria Adwokacka Szczecin – Adwokat Monika Stokowska – Bażant

Przykładowe obszary obsługi: rozwód, prawo karne, prawo rodzinne i wiele więcej, szczegóły na stronie oferty.

Aby zapewnić Klientom najwyższą jakość usług  Kancelaria prawna współpracuje również z różnymi specjalistami m.in. tłumaczami, doradcami podatkowymi, i notariuszem. Zapewniamy swoim Klientom świadczenie usług na najwyższym poziomie dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb oraz z zachowaniem całkowitej poufności.

Szczegółowe informacje o każdym aspekcie działalności kancelarii znajdą Państwo na poszczególnych podstronach witryny. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty i do nawiązania współpracy.

Zachęcam do kontaktu: Kancelaria Adwokacka – adwokat Monika Stokowska – Bażant, ul.  Królowej Korony Polskiej 2/1  Szczecin +48 604 247 594

Monika Stokowska-Bażant

Adwokat Kancelaria prawna

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Prawa i Administracji oraz Socjologii. Wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w szczecińskiej kancelarii adwokackiej oraz w sądach powszechnych i w prokuraturach. Ukończyła studia na Uniwersytecie Szczecińskim: prawo na WPiA oraz socjologię na Wydziale Humanistycznym. Wpisana  na listę adwokatów  Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie. Posiada doświadczenie zdobyte w kancelarii adwokackiej oraz w sądach powszechnych i w prokuraturach. W obszarze jej zainteresowania znajduje się  głównie prawo gospodarcze, cywilne, rodzinne oraz karne

Magdalena Małecka

Radca Prawny

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Szczecińskim. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w dziale prawnym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz znanej i cenionej kancelarii radców prawnych w Szczecinie, gdzie świadczyła pomoc dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, w tym spłodzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Jej praktyka zawodowa skupia się przede wszystkim wokół zagadnień związanych z prawem cywilnym, spłodzielczym, sprawami o odszkodowanie i zadośuczynienie.

Kancelaria  Adwokat Monika Stokowska – Bażant

Królowej Korony Polskiej 2/1  Szczecin 70-485
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Call Now ButtonZadzwoń Teraz