ClickCease

Prawo Rodzinne

Adwokat rodzinny Szczecin

Oferujemy skuteczną pomoc w zakresie prawa rodzinnego, w szczególności spraw dotyczących rozwodu lub separacji. Wieloletnie doświadczenie procesowe oraz setki przeanalizowanych przypadków stawiają naszą Kancelarię w pozycji eksperta w danej dziedzinie prawa. Skontaktuj się z nami i zyskaj skuteczną pomoc na najwyższym poziomie.

Dlaczego adwokat rodzinny to trafny wybór?

Wsparcie merytoryczne – jesteśmy specjalistami z prawa rodzinnego, dlatego zapewniamy najlepsze rozwiązania oraz w prosty sposób wyjaśniamy zawiłości prawne.

  • Stała komunikacja – do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i wspieramy naszych Klientów na każdym etapie postępowania.
  • Stabilność emocjonalna – wybierz pomoc doświadczonego adwokata i cały ciężar rozprawy złóż na nasze barki.
  • Adwokat do spraw rodzinnych – zakres usług

W zakresie prawa rodzinnego prowadzimy sprawy dotyczące między innymi:

  • rozwodu lub separacji
  • unieważnienia małżeństwa
  • podziału majątku małżonków
  • ustanowienia rozdzielności majątkowej
  • ustalenia kontaktów z dzieckiem
  • ograniczenia lub pozbawienia władzy rodzicielskiej
  • ustalenia ojcostwa

Decyzja o rozwodzie lub separacji nigdy nie jest łatwa i zawsze towarzyszą jej emocje oraz stres. Aby uniknąć błędów i komplikacji, koniecznie skontaktuj się z naszą Kancelarią i umów się na spotkanie. Pomożemy Ci przejść przez ten trudny moment w życiu i zadbamy o Twoje bezpieczeństwo oraz korzystne rozstrzygnięcie sprawy.

Prawo Rodzinne
Oceń treść

Słuchamy, pomagamy, doradzamy.

Opinie naszych klientów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Stokowska-Bażant pomogła mi w bardzo ważnej dla mnie sprawie o charakterze cywilnym. Byłem reprezentowany w należyty sposób, zawsze otrzymywałem bieżące informacje dotyczące toku sprawy i dzięki wiedzy i profesjonalnemu podejściu mogłem liczyć na szybkie zakończenie postępowania. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią i powierzanie im reprezentowania swoich spraw przed sądem.

Referencja: Sprawa rozwodowa
5 (100%) 14 votes

Andreas Kruplift

Współpraca z adwokat Moniką Stokowską-Bażant była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Spotkania odbywają się w atmosferze zrozumienia i wzajemnego szacunku. Sprawy prowadzone są terminowo i nigdy nie ma problemu z kontaktem z kancelarią oraz z uzyskaniem informacji na temat prowadzonej sprawy. Pani Monika jest bardzo konkretną osobą z ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą merytoryczną. Byłem na bieżąco informowany o postępach w mojej sprawie oraz o konieczności dopełniania formalności. Kancelaria radzi sobie nawet ze skomplikowanymi sprawami, podchodząc do klienta z pełnym profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii. Dobry adwokat to nie tylko fachowa pomoc ale i realne wsparcie.

Referencja: Sprawa o podział majątku
5 (100%) 4 votes

Tomasz Bąkiewicz

Polecam współpracę z Panią Adwokat Moniką Stokowską-Bażant. Z usług Kancelarii korzystałam kilkukrotnie w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zgłaszając się do kancelarii, otrzymałam skuteczne wsparcie prawne, dzięki czemu mogłam szybko rozwiązać swój problem. Korzystając z usług Kancelarii, mogliśmy liczyć na bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę ekspercką i pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam współpracę każdemu, komu zależy na profesjonalnej i skutecznej obsłudze prawnej.

Referencja: Sprawa o zachowek
Oceń treść

Anna Kowalczyk

Naszym celem jest jak najlepiej poznać i zrozumieć naszych Klientów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 17:00

Lokalizacja: 70-485 Szczecin Królowej Korony Polskiej 2/1

+48604247594