>

Rejestracja Spółek

Wybór optymalnej formy prawnej dla działalności gospodarczej

Pragniesz rozpocząć działalność gospodarczą i zależy Ci na czasie? Zanim rozpoczniesz pracę, czeka Cię dopełnienie wielu formalności, w tym między innymi wybór formy prawnej funkcjonowania firmy oraz rejestracja działalności.

Jesteśmy Kancelarią, która od początku swojego istnienia bardzo mocno wspiera polskich przedsiębiorców, dlatego też w ramach swoich usług oferujemy:

  • rejestrację firm i zakładanie spółek
  • wybór optymalnej formy prawnej dla działalności gospodarczej
  • przekształcanie spółek
  • łączenie i podział spółek

Pomagamy naszym Klientom w wyborze najkorzystniejszej formy prawnej działalności gospodarczej, ponieważ jest to decyzja, która ma olbrzymie znaczenie dla dalszego funkcjonowania biznesu. Wybór optymalnej formy prowadzenia firmy minimalizuje ewentualne ryzyka i koszty funkcjonowania firmy oraz wpływa na metodę opodatkowania. Posiadamy doskonałe przygotowanie merytorycznie oraz doświadczenie nabyte podczas wielu lat pracy z przedsiębiorcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie doradzać naszym Klientom nie tylko na etapie rejestracji spółek, ale także podczas ich późniejszych optymalizacji.

Słuchamy, pomagamy, doradzamy.

Opinie naszych klientów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Stokowska-Bażant pomogła mi w bardzo ważnej dla mnie sprawie o charakterze cywilnym. Byłem reprezentowany w należyty sposób, zawsze otrzymywałem bieżące informacje dotyczące toku sprawy i dzięki wiedzy i profesjonalnemu podejściu mogłem liczyć na szybkie zakończenie postępowania. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią i powierzanie im reprezentowania swoich spraw przed sądem.

Andreas Kruplift

Współpraca z adwokat Moniką Stokowską-Bażant była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Spotkania odbywają się w atmosferze zrozumienia i wzajemnego szacunku. Sprawy prowadzone są terminowo i nigdy nie ma problemu z kontaktem z kancelarią oraz z uzyskaniem informacji na temat prowadzonej sprawy. Pani Monika jest bardzo konkretną osobą z ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą merytoryczną. Byłem na bieżąco informowany o postępach w mojej sprawie oraz o konieczności dopełniania formalności. Kancelaria radzi sobie nawet ze skomplikowanymi sprawami, podchodząc do klienta z pełnym profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii. Dobry adwokat to nie tylko fachowa pomoc ale i realne wsparcie.

Tomasz Bąkiewicz

Polecam współpracę z Panią Adwokat Moniką Stokowską-Bażant. Z usług Kancelarii korzystałam kilkukrotnie w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zgłaszając się do kancelarii, otrzymałam skuteczne wsparcie prawne, dzięki czemu mogłam szybko rozwiązać swój problem. Korzystając z usług Kancelarii, mogliśmy liczyć na bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę ekspercką i pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam współpracę każdemu, komu zależy na profesjonalnej i skutecznej obsłudze prawnej.

Anna Kowalczyk

Naszym celem jest jak najlepiej poznać i zrozumieć naszych Klientów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 17:00

Lokalizacja: Szczecin, Al. Wojska Polskiego 31/6

+48 604 247 594