Rejestracja Spółek – Zakładanie Spółek – Pomoc prawna

Wybór optymalnej formy prawnej dla działalności gospodarczej

Rejestracja, zakładanie spółek – pomoc prawna

Pragniesz rozpocząć działalność gospodarczą i zależy Ci na czasie? Zanim rozpoczniesz pracę, czeka Cię dopełnienie wielu formalności, w tym między innymi wybór formy prawnej funkcjonowania firmy oraz rejestracja działalności.

Jesteśmy Kancelarią, która od początku swojego istnienia bardzo mocno wspiera polskich przedsiębiorców, dlatego też w ramach swoich usług oferujemy:

  • rejestrację firm i zakładanie spółek
  • wybór optymalnej formy prawnej dla działalności gospodarczej
  • przekształcanie spółek
  • łączenie i podział spółek

Pomagamy naszym Klientom w wyborze najkorzystniejszej formy prawnej działalności gospodarczej, ponieważ jest to decyzja, która ma olbrzymie znaczenie dla dalszego funkcjonowania biznesu. Wybór optymalnej formy prowadzenia firmy minimalizuje ewentualne ryzyka i koszty funkcjonowania firmy oraz wpływa na metodę opodatkowania. Posiadamy doskonałe przygotowanie merytorycznie oraz doświadczenie nabyte podczas wielu lat pracy z przedsiębiorcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie doradzać naszym Klientom nie tylko na etapie rejestracji spółek, ale także podczas ich późniejszych optymalizacji.

Pani adwokat, Monika Stokowska – Bażant, jest w mojej ocenie wysokiej klasy fachowcem i specjalistą w dziedzinie spraw rozwodowych. Jej zaletą jest zaangażowanie w sprawę oraz znajomość tematyki prawa rodzinnego.

– Łukasz Mazurkiewicz

Kancelaria  Adwokat Monika Stokowska – Bażant

Królowej Korony Polskiej 2/1  Szczecin 70-485
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Call Now ButtonZadzwoń Teraz