ClickCease

Obsługa podmiotów gospodarczych

Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne dla firm.

Jednym z kluczowych obszarów działalności naszej Kancelarii jest obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne dla firm, a z naszych usług korzystały zarówno duże przedsiębiorstwa jak i małe podmioty gospodarcze. Oferujemy sprawną i rzetelną obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w formie:

  • jednoosobowej działalności gospodarczej
  • spółki cywilnej
  • spółki prawa handlowego

Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej wspólnot mieszkaniowych.

Stała lub jednorazowa pomoc prawna

Stała obsługa prawna firm i spółek to rekomendowana forma współpracy, która przynosi najlepsze rezultaty. Stała współpraca z Kancelarią pozwala nam lepiej zrozumieć specyfikę biznesu oraz zachodzące w nim procesy, a tym samym skrócić czas reakcji i obniżyć koszty świadczonych usług prawnych.

Oferujemy również doradztwo i pomoc prawną w formie jednorazowej usługi.

Obsługa prawna podmiotów gospodarczych to między innymi:

  • tworzenie i opiniowanie umów handlowych
  • opracowywanie regulaminów organizacyjnych
  • doradztwo w wyborze najkorzystniejszej formy prawnej biznesu
  • reprezentacja przed sądami i urzędami,

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że jesteśmy dla Ciebie i Twojej firmy idealnym partnerem.

Obsługa podmiotów gospodarczych
5 (100%) 6 votes

Słuchamy, pomagamy, doradzamy.

Opinie naszych klientów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Stokowska-Bażant pomogła mi w bardzo ważnej dla mnie sprawie o charakterze cywilnym. Byłem reprezentowany w należyty sposób, zawsze otrzymywałem bieżące informacje dotyczące toku sprawy i dzięki wiedzy i profesjonalnemu podejściu mogłem liczyć na szybkie zakończenie postępowania. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią i powierzanie im reprezentowania swoich spraw przed sądem.

Referencja: Sprawa rozwodowa
5 (100%) 14 votes

Andreas Kruplift

Współpraca z adwokat Moniką Stokowską-Bażant była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Spotkania odbywają się w atmosferze zrozumienia i wzajemnego szacunku. Sprawy prowadzone są terminowo i nigdy nie ma problemu z kontaktem z kancelarią oraz z uzyskaniem informacji na temat prowadzonej sprawy. Pani Monika jest bardzo konkretną osobą z ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą merytoryczną. Byłem na bieżąco informowany o postępach w mojej sprawie oraz o konieczności dopełniania formalności. Kancelaria radzi sobie nawet ze skomplikowanymi sprawami, podchodząc do klienta z pełnym profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii. Dobry adwokat to nie tylko fachowa pomoc ale i realne wsparcie.

Referencja: Sprawa o podział majątku
5 (100%) 4 votes

Tomasz Bąkiewicz

Polecam współpracę z Panią Adwokat Moniką Stokowską-Bażant. Z usług Kancelarii korzystałam kilkukrotnie w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zgłaszając się do kancelarii, otrzymałam skuteczne wsparcie prawne, dzięki czemu mogłam szybko rozwiązać swój problem. Korzystając z usług Kancelarii, mogliśmy liczyć na bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę ekspercką i pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam współpracę każdemu, komu zależy na profesjonalnej i skutecznej obsłudze prawnej.

Referencja: Sprawa o zachowek
Oceń treść

Anna Kowalczyk

Naszym celem jest jak najlepiej poznać i zrozumieć naszych Klientów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 17:00

Lokalizacja: 70-485 Szczecin Królowej Korony Polskiej 2/1

+48604247594