Referencje naszych klientów

Referencje naszych klientów Adwokat Szczecin

Referencje

Referencja: Sprawa rozwodowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Stokowska-Bażant pomogła mi w bardzo ważnej dla mnie sprawie o charakterze cywilnym. Byłem reprezentowany w należyty sposób, zawsze otrzymywałem bieżące informacje dotyczące toku sprawy i dzięki wiedzy i profesjonalnemu podejściu mogłem liczyć na szybkie zakończenie postępowania. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią i powierzanie im reprezentowania swoich spraw przed sądem.

– Andreas Kruplift

Referencja: Sprawa o zachowek

Polecam współpracę z Panią Adwokat Moniką Stokowską-Bażant. Z usług Kancelarii korzystałam kilkukrotnie w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zgłaszając się do kancelarii, otrzymałam skuteczne wsparcie prawne, dzięki czemu mogłam szybko rozwiązać swój problem. Korzystając z usług Kancelarii, mogliśmy liczyć na bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę ekspercką i pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam współpracę każdemu, komu zależy na profesjonalnej i skutecznej obsłudze prawnej.

– Anna Kowalczyk

Referencja: Sprawa o podział majątku

Współpraca z adwokat Moniką Stokowską-Bażant była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Spotkania odbywają się w atmosferze zrozumienia i wzajemnego szacunku. Sprawy prowadzone są terminowo i nigdy nie ma problemu z kontaktem z kancelarią oraz z uzyskaniem informacji na temat prowadzonej sprawy. Pani Monika jest bardzo konkretną osobą z ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą merytoryczną. Byłem na bieżąco informowany o postępach w mojej sprawie oraz o konieczności dopełniania formalności. Kancelaria radzi sobie nawet ze skomplikowanymi sprawami, podchodząc do klienta z pełnym profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii. Dobry adwokat to nie tylko fachowa pomoc ale i realne wsparcie.

– Tomasz Bąkiewicz

Referencja: Google Opinia

Bardzo dobry adwokat, świetna i profesjonalna obsługa! Pani Mecenas udzieliła mi bardzo trafnej i fachowej porady, rozwiązując tym samym problem z którym borykałam się od dłuższego czasu. Polecam serdecznie, jeśli będę kiedykolwiek potrzebowała adwokata na pewno wrócę.

Anna Maciejewska

Referencja: Google Opinia

Polecam współpracę z Panią Adwokat Moniką Stokowską-Bażant. Z usług Kancelarii korzystałam Kancelaria jak najbardziej godna polecenia! Pani mecenas rzeczowa, merytoryczna i zaangażowana. Zawsze przygotowana i znająca temat na wylot. Bardzo skuteczna. Na pewno jeszcze raz poleciłabym Pani Monice sprawę.

– Mariola Darin

Referencja: Google Opinia

Indywidualne podejście do klienta. Rzetelne porady. Pani Mecenas jest osobą niezmiernie skrupulatną i w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą. Serdecznie polecam.

– Justyna Konopczak

Kancelaria  Adwokat Monika Stokowska – Bażant

Królowej Korony Polskiej 2/1  Szczecin 70-485
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Call Now ButtonZadzwoń Teraz