ClickCease

Analiza i opiniowanie umów

Korzystna umowa to gwarant sukcesu

Prowadzenie działalności gospodarczej to nie tylko umiejętne prowadzenie biznesu oraz szybkie reagowanie na zmiany na rynku, ale także doskonała znajomość litery prawa oraz zdolność do podejmowania najkorzystniejszych decyzji prawnych. Zadaniem naszej Kancelarii jest przejęcie ciężaru prawnego na nasze barki, aby nasi Klienci mogli w pełni skupić się na prowadzeniu firmy.

Korzystna umowa to gwarant sukcesu

Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy szeroki wachlarz usług dla firm w obrębie prawa gospodarczego. W szczególności realizujemy takie czynności prawne jak:

  • analiza umów zarówno w obszarze prawa jak i w sferze ekonomicznej
  • negocjowanie umów między podmiotami gospodarczymi
  • sporządzanie opinii prawnych
  • przygotowanie umów handlowych

Jaka powinna być dobra umowa?

Idealna umowa to taka, która przynosi najwięcej korzyści firmie, ale przede wszystkim daje pewność, że w przypadku sporu między stronami umowy nie dojdzie do nadużyć i naginania treści dokumentu do własnych celów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by weryfikowane lub sporządzone przez nas umowy były:

  • czytelne i zrozumiałe
  • jednoznaczne
  • zgodne z obowiązującym prawem

Doskonale rozumiemy Klienta biznesowego i działamy tak, by zapewnić firmie bezpieczeństwo oraz najkorzystniejsze rozwiązania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Analiza i opiniowanie umów
5 (100%) 7 votes

Słuchamy, pomagamy, doradzamy.

Opinie naszych klientów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Stokowska-Bażant pomogła mi w bardzo ważnej dla mnie sprawie o charakterze cywilnym. Byłem reprezentowany w należyty sposób, zawsze otrzymywałem bieżące informacje dotyczące toku sprawy i dzięki wiedzy i profesjonalnemu podejściu mogłem liczyć na szybkie zakończenie postępowania. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią i powierzanie im reprezentowania swoich spraw przed sądem.

Referencja: Sprawa rozwodowa
5 (100%) 14 votes

Andreas Kruplift

Współpraca z adwokat Moniką Stokowską-Bażant była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Spotkania odbywają się w atmosferze zrozumienia i wzajemnego szacunku. Sprawy prowadzone są terminowo i nigdy nie ma problemu z kontaktem z kancelarią oraz z uzyskaniem informacji na temat prowadzonej sprawy. Pani Monika jest bardzo konkretną osobą z ogromnym doświadczeniem i bogatą wiedzą merytoryczną. Byłem na bieżąco informowany o postępach w mojej sprawie oraz o konieczności dopełniania formalności. Kancelaria radzi sobie nawet ze skomplikowanymi sprawami, podchodząc do klienta z pełnym profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii. Dobry adwokat to nie tylko fachowa pomoc ale i realne wsparcie.

Referencja: Sprawa o podział majątku
5 (100%) 4 votes

Tomasz Bąkiewicz

Polecam współpracę z Panią Adwokat Moniką Stokowską-Bażant. Z usług Kancelarii korzystałam kilkukrotnie w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zgłaszając się do kancelarii, otrzymałam skuteczne wsparcie prawne, dzięki czemu mogłam szybko rozwiązać swój problem. Korzystając z usług Kancelarii, mogliśmy liczyć na bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę ekspercką i pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam współpracę każdemu, komu zależy na profesjonalnej i skutecznej obsłudze prawnej.

Referencja: Sprawa o zachowek
Oceń treść

Anna Kowalczyk

Naszym celem jest jak najlepiej poznać i zrozumieć naszych Klientów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 17:00

Lokalizacja: 70-485 Szczecin Królowej Korony Polskiej 2/1

+48604247594